gallery - en to fa_IR translation catalogue (56 entries)

en: Galleries
fa_IR: گالری ها

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Add New
fa_IR: اضافه کردن

en: Add New Gallery
fa_IR: اضافه کردن گالری

en: Edit Gallery
fa_IR: ویرایش گالری

en: New Gallery
fa_IR: گالری جدید

en: View Gallery
fa_IR: مشاهده گالری

en: Search Galleries
fa_IR: جستجودر گالریها

en: No Galleries found
fa_IR: هیچ گالری پیدا نشد

en: Upload File
fa_IR: آپلود فایل

en: Gallery Shortcode
fa_IR: کد نمایش گالری

en: Choose an image to upload:
fa_IR: انتخاب یک عکس برای آپلود

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
fa_IR: برای استفاده از آپلودر فایل ، لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید.

en: Please use drag and drop function to change the order of the output of images and do not forget to save post.
fa_IR: لطفا از گرفتن و رها کردن توابع برای سفارشی ساختن عکسهای خروجی استفاده کنید و فراموش نکنید که پست را ذخیره کنید.

en: Please do not forget to select
fa_IR: لطفا انتخاب را فراموش نکنید.

en: Attachments order by
fa_IR: الصاق(Attachments ) به سفارش

en: in the settings of the plugin (page
fa_IR: صفحه تنظیمات افزونه

en: You can add the Single Gallery on the page or in the post by inserting this shortcode in the content
fa_IR: شما میتوانید به برگه یا پست با افزودن shortcode  به محتوا  یک گالری اضافه کنید.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Author
fa_IR: سازنده

en: Photo's
fa_IR: عکسِ

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Activated plugins
fa_IR: فعالسازی افزونه

en: Read more
fa_IR: بیشتر...

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Installed plugins
fa_IR: نصب افزونه

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Install %s
fa_IR: نصب %s

en: Install now from wordpress.org
fa_IR: در حال نصب از سایت وردپرس

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
fa_IR: اگر شما سوالی دارید؛لطفا با ما با آدرس  plugin@bestwebsoft.com تماس بگیرید یا فرم تماس مارا در سایتمان پر کنید و سوال خود را آنجا بنویسید.

en: See photo &raquo;
fa_IR: &raquoدیدن عکس;

en: Options saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Gallery Options
fa_IR: تنظیمات گالری

en: If you would like to add a Single Gallery to your page or post, just copy and put this shortcode onto your post or page content:
fa_IR: اگر میخواهید یک گالری جدید اضافه کنید ، کافیه shortcode را در نوشته یا برگه خود کپی کنید

en: The size of the cover album for gallery
fa_IR: اندازه دوره آلبوم گالری

en: Image size name
fa_IR:  اندازه عکس

en: Width (in px)
fa_IR: عرض (به pixels)

en: Height (in px)
fa_IR: ارتفاع (به pixels)

en: Size for gallery image
fa_IR: اندازه عکسهای گالری

en: WordPress will create a copy of the post thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
fa_IR: وردپرس میتواند یک کپی از عکسهای بند انگشتی نوشته ها را با اندازه دلخواه بسازد وقتی شما یک عکس جدید را بار گذاری میکنید.

en: Count images in row
fa_IR: تعداد عکسها در سطر

en: Start slideshow
fa_IR: نمایش اسلایدشو

en: Slideshow interval
fa_IR: فاصله بین اسلایدشو

en: attachment id
fa_IR: ای دی سنجاق شده

en: attachment title
fa_IR: عنوان سنجاق شده

en: date
fa_IR: تاریخ

en: random
fa_IR: تصادفی

en: Display Return link
fa_IR: نشان دادن لینک برگشت

en: Display Return link in shortcode
fa_IR: نشان دادن لینک برگشت در شرت کد

en: Label for Return link
fa_IR: برپسبهای لینگ برگشتی

en: Label for Read More link
fa_IR: برچسب برای لینک بیشتر...

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Sorry - nothing to found.
fa_IR: متاسفم؛چیزی یافت نشد

en: Image
fa_IR: عکس
