gallery - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Galleries
hu: Galériák

en: Gallery
hu: Galéria

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add New Gallery
hu: Új Galéria hozzáadása

en: Edit Gallery
hu: Galéria szerkesztése

en: New Gallery
hu: Új Galéria

en: View Gallery
hu: Galéria megtekintése

en: Search Galleries
hu: Galéria keresése

en: No Galleries found
hu: Galéria nem található

en: Upload File
hu: Fájl feltöltése

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
hu: Kérem, engedéjezze a Javascript használatát a fájl feltöltéshez.

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Photo's
hu: Fotók

en: Public
hu: Publikus

en: Date
hu: Dátum

en: Activated plugins
hu: Aktivált bővítmények

en: Read more
hu: Bővebben

en: Settings
hu: Beállítások

en: Installed plugins
hu: Telepített bővítmények

en: Recommended plugins
hu: Javasolt bővítmények

en: Download
hu: Letöltés

en: Install %s
hu: Telepítés %s

en: Install now from wordpress.org
hu: Telepítés a wordpress.org -ról

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
hu: Amennyiben kérdése van, kérem keressen meg minket a plugin@bestwebsoft.com e-mail címen, vagy töltse ki űrlapunkat

en: See photo &raquo;
hu: Fotó megtekintése &raquo;

en: Options saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Gallery Options
hu: Galéria beállítások

en: The size of the cover album for gallery
hu: Az Album borítójának mérete a Galériában

en: Image size name
hu: Kép méret neve

en: Width (in px)
hu: Szélesség (px-ben)

en: Height (in px)
hu: Magasság (px-ben)

en: Size for gallery image
hu: A Galéria képeinek mérete

en: WordPress will create a copy of the post thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
hu: A Wordpress elkészíti a megadott dimenziókban a nézőképeket a képek feltöltésekor.

en: Count images in row
hu: Képek száma egy sorban

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: FAQ
hu: Gy.I.K.

en: Support
hu: Támogatás

en: Sorry - nothing to found.
hu: Sajnáljuk - nincs megjelenítendő elem.
