gallery - en to lt_LT translation catalogue (60 entries)

en: The following files "gallery-template.php" and "gallery-single-template.php" were not found in the directory of your theme. Please copy them from the directory `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` to the directory of your theme for the correct work of the Gallery plugin
lt_LT: Jūsų temos aplanke nėra failų "gallery-template.php" bei "gallery-single-template.php". Jei norite, kad galerijos įskiepis tinkamai veiktų, prašome nukopijuoti juos iš `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` aplanko į savo temos aplanką.

en: Galleries
lt_LT: Galerijos

en: Gallery
lt_LT: Galerija

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Gallery
lt_LT: Pridėti naują galeriją

en: Edit Gallery
lt_LT: Redaguoti galeriją

en: New Gallery
lt_LT: Nauja galerija

en: View Gallery
lt_LT: Peržiūrėti galeriją

en: Search Galleries
lt_LT: Ieškoti galerijose

en: No Galleries found
lt_LT: Galerijų nėra

en: Upload File
lt_LT: Įkelti failą

en: Gallery Shortcode
lt_LT: Galerijos trumpasis kodas

en: The gallery temp directory (gallery-plugin/upload/files) not writeable by your webserver. Please use the standard WP functional to upload the images (media library)
lt_LT: Serveriui nesuteikta rašymo teisių į galerijos laikinąjį aplanką (gallery-plugin/upload/files). Prašome naudoti numatytąsias WordPress funkcijas paveikslėliams įkelti (failų galerija)

en: Choose an image to upload:
lt_LT: Pasirinkite paveikslėlį įkėlimui:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
lt_LT: Prašome įjungti JavaScript jei norite naudotis failų įkėlikliu.

en: Attachments order by
lt_LT: Prisegtukus rikiuoti pagal

en: You can add the Single Gallery on the page or in the post by inserting this shortcode in the content
lt_LT: Galite įterpti galeriją puslapyje ar įraše įterpdami šį trumpąjį kodą į turinį

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Author
lt_LT: Autorius

en: Photo's
lt_LT: Nuotraukos

en: Public
lt_LT: Vieša

en: Date
lt_LT: Data

en: Activated plugins
lt_LT: Įjungti įskiepiai

en: Read more
lt_LT: Skaityti daugiau

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Installed plugins
lt_LT: Įdiegti įskiepiai

en: Recommended plugins
lt_LT: Rekomenduojami įskiepiai

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Install %s
lt_LT: Įdiegti %s

en: Install now from wordpress.org
lt_LT: Įdiegti tiesiai iš wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
lt_LT: Jei turite klausimų, susisiekite su mumis adresu plugin@bestwebsoft.com, arba užpildykite susisiekimo formą mūsų tinklalapyje

en: See photo &raquo;
lt_LT: Peržiūrėti nuotrauką &raquo;

en: Options saved.
lt_LT: Pasirinktys išsaugotos.

en: Gallery Options
lt_LT: Galerijų pasirinktys

en: If you would like to add a Single Gallery to your page or post, just copy and put this shortcode onto your post or page content:
lt_LT: Jei norite įterpti galeriją į savo įrašą ar puslapį, tiesiog nukopijuokite šį trumpąjį kodą į savo įrašo ar puslapio turinį:

en: The size of the cover album for gallery
lt_LT: Galerijos viršelio matmenys

en: Image size name
lt_LT: Paveikslėlio matmenų klasės vardas

en: Width (in px)
lt_LT: Plotis (pikseliais)

en: Height (in px)
lt_LT: Aukštis (pikseliais)

en: Size for gallery image
lt_LT: Galerijos paveikslėlio matmenys

en: WordPress will create a copy of the post thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
lt_LT: WordPress sukurs įrašo nurodytų matmenų miniatiūros kopiją kai įkelsite naują paveikslėlį.

en: Count images in row
lt_LT: Paveikslėlių eilėje kiekis

en: Start slideshow
lt_LT: Pradėti demonstraciją

en: Slideshow interval
lt_LT: Demonstracijos trukmė

en: attachment id
lt_LT: prisegtuko ID

en: attachment title
lt_LT: prisegtuko pavadinimą

en: date
lt_LT: datą

en: attachments order (the integer fields in the Insert / Upload Media Gallery dialog )
lt_LT: prisegtukų tvarką (sveikojo skaičiaus laukelis „Įkelti failą“ dialoge)

en: random
lt_LT: atsitiktine tvarka

en: Attachments order
lt_LT: Prisegtukų išdėstymas

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
lt_LT: Didėjančia tvarka (nuo žemiausios iki aukščiausios reikšmės - 1, 2, 3; a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
lt_LT: Mažėjančia tvarka (nuo žemiausios iki aukščiausios reikšmės - 3, 2, 1; c, b, a)

en: Display Return link
lt_LT: Rodyti Sugrįžimo nuorodą

en: Display Return link in shortcode
lt_LT: Rodyti Sugrįžimo nuorodą naudojantis trumpuoju kodu

en: Label for Return link
lt_LT: Sugrįžimo nuorodos tekstas

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: FAQ
lt_LT: D. U. K.

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: Sorry - nothing to found.
lt_LT: Deja, nieko nerasta.

en: Image
lt_LT: Paveikslėlis
