gallery - en to rs_RS translation catalogue (65 entries)

en: The following files "gallery-template.php" and "gallery-single-template.php" were not found in the directory of your theme. Please copy them from the directory `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` to the directory of your theme for the correct work of the Gallery plugin
rs_RS: Sledeći fajlovi "gallery-template.php" i "gallery-single-template.php" Nisu pronađeni u direktorijumu teme. Prekopirajte ih iz direktorijuma `/ wp-content/plugins/gallery-plugin/template /` u direktorijum vaše temekako bi dodatak Galerija ispravno funkcionisao

en: Galleries
rs_RS: Galerije

en: Gallery
rs_RS: Galerija

en: Add New
rs_RS: Dodaj Novo

en: Add New Gallery
rs_RS: Dodaj Novu Galeriju

en: Edit Gallery
rs_RS: Uredi Galeriju

en: New Gallery
rs_RS: Nova Galerija

en: View Gallery
rs_RS: Vidi Galeriju

en: Search Galleries
rs_RS: Pretraži Galeriju

en: No Galleries found
rs_RS: Nije nađena ni jedna galerija

en: Upload File
rs_RS: Dodaj Fajl

en: Gallery Shortcode
rs_RS: Skraćeni kod za Galeriju

en: The gallery temp directory (gallery-plugin/upload/files) not writeable by your webserver. Please use the standard WP functional to upload the images (media library)
rs_RS: Privremeni direktorijum galerije (gallery-plugin/upload/files) nije dostupan od strane vašeg webservera. Molimo Vas korisitestandardnu funkciju WP-a za ubacivanje datoteka (media-biblioteka)

en: Choose an image to upload:
rs_RS: Izaberite sliku za dodavanje:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
rs_RS: Molimo, omogućite JavaScript-u da koristi file uploader.

en: Allow download link for images in this gallery
rs_RS: Dozvoli vezu za skidanje za slike iz ove galerije

en: Please use drag and drop function to change the order of the output of images and do not forget to save post.
rs_RS: Koristite funkciju prevlačenja da izmenite redosled izlaza zaslike i ne zaboravite da sačuvate članak.

en: Attachments order by
rs_RS: Privesci poređani po

en: attachments order
rs_RS: Privesci redosled

en: in the settings of the plugin (page
rs_RS: u podešavanjima dodatka

en: You can add the Single Gallery on the page or in the post by inserting this shortcode in the content
rs_RS: Možete dodati Jednu Galeriju na stranicu ili u članak unosom sledećeg kratkog koda u sadržaj:

en: Title
rs_RS: Naslov

en: Author
rs_RS: Autor

en: Photo's
rs_RS: Slike

en: Public
rs_RS: Javno

en: Date
rs_RS: Datum

en: Activated plugins
rs_RS: Aktivni dodaci

en: Read more
rs_RS: Čitaj više...

en: Settings
rs_RS: Podešavanja

en: Installed plugins
rs_RS: Instalirani dodaci

en: Recommended plugins
rs_RS: Preporučeni dodaci

en: Download
rs_RS: Preuzmi

en: Install %s
rs_RS: Instaliraj %s

en: Install now from wordpress.org
rs_RS: Instaliraj sa wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
rs_RS: Ako imate bilo kakva pitanja, kontaktirajte nas na mejl plugin@bestwebsoft.com ili poopunite kontakt formu na našem sajtu

en: See photo &raquo;
rs_RS: Vidi sliku &raquo;

en: Options saved.
rs_RS: Opcije sačuvane

en: Gallery Options
rs_RS: Opcje Galerije

en: If you would like to add a Single Gallery to your page or post, just copy and put this shortcode onto your post or page content:
rs_RS: Ako želite da dodate Jednu Galeriju na vašu stranicu ili u članak, jednostavno kopirajte i postavite ovaj kratak kod u sadržaj članke ili strane:

en: The size of the cover album for gallery
rs_RS: Veličina za naslovnu albuma za galeriju

en: Image size name
rs_RS: Naziv veličine slike

en: Width (in px)
rs_RS: Širina (u px)

en: Height (in px)
rs_RS: Visina (u px)

en: Size for gallery image
rs_RS: Veličina za sliku iz galerije

en: WordPress will create a copy of the post thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
rs_RS: WordPress će napraviti kopiju sažetka posta sa naznačenim dimenzijama kada dodate novu sliku.

en: Count images in row
rs_RS: Izboj slike u redu

en: Start slideshow
rs_RS: Započni prikaz slajdova

en: Slideshow interval
rs_RS: Interval prikaza slajdova

en: attachment id
rs_RS: id priveska

en: attachment title
rs_RS: naslov priveska

en: date
rs_RS: datum

en: attachments order (the integer fields in the Insert / Upload Media Gallery dialog )
rs_RS: redosled privezaka (celobrojna polja Insert / Upload Media Gallery)

en: random
rs_RS: nasumično

en: Attachments order
rs_RS: Redosled privezaka

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
rs_RS: ASC (rastući raspored od najnižih do najviših vrednosti - 1, 2, 3, a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
rs_RS: DESC (opadajući raspored od naviših do najnižih vrednosti do  - 3, 2, 1, a, b, c)

en: Display Return link
rs_RS: Prikaži Povratnu vezu

en: Display Return link in shortcode
rs_RS: Prikaži povratnu vezu ka kratak kod

en: Label for Return link
rs_RS: Etiketa za Povratnu vezu

en: Label for Read More link
rs_RS: Etiketa za Čitaj Više vezu

en: Save Changes
rs_RS: Sačuvaj Promene

en: Support
rs_RS: Podrška

en: Sorry - nothing to found.
rs_RS: Izvinite - ništa nije pronađeno.

en: Download High resolution image
rs_RS: Preuzmi sliku visoke rezolucije

en: Image
rs_RS: Slika
