gallery - en to uk_UA translation catalogue (41 entries)

en: Galleries
uk_UA: Галереi

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Gallery
uk_UA: Додати нову галерею

en: Edit Gallery
uk_UA: Редагування галерея

en: New Gallery
uk_UA: Нова галерея

en: View Gallery
uk_UA: Перегляд галереї

en: Search Galleries
uk_UA: Пошук галереї

en: No Galleries found
uk_UA: Галереї, не знайдено

en: Upload File
uk_UA: Завантажити файл

en: Gallery Shortcode
uk_UA: Шорткод галереї

en: Choose an image to upload:
uk_UA: Вибрати скріншот, щоб завантажити:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
uk_UA: Будь ласка Дозвольте JavaScript, щоб використовувати файл uploader.

en: Title
uk_UA: Назва

en: Author
uk_UA: Автор

en: Photo's
uk_UA: Фото

en: Public
uk_UA: Громадськості

en: Date
uk_UA: Дата

en: Activated plugins
uk_UA: Активоване плагіни

en: Read more
uk_UA: Читати далі

en: Settings
uk_UA: Параметри

en: Installed plugins
uk_UA: Встановлених модулів

en: Recommended plugins
uk_UA: Плагіни Рекомендовані

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Install %s
uk_UA: Установка %s

en: Install now from wordpress.org
uk_UA: Установити зараз від wordpress.org

en: If you have any questions, please contact us via plugin@bestwebsoft.com or fill in our contact form on our site
uk_UA: Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами через plugin@bestwebsoft.com або заповнити нашу контактну форму на нашому сайті

en: See photo &raquo;
uk_UA: Дивитися фото &raquo;

en: Options saved.
uk_UA: Параметри зберігаються.

en: Gallery Options
uk_UA: Параметри галереї

en: The size of the cover album for gallery
uk_UA: Розмір обкладинки альбому для галереї

en: Image size name
uk_UA: Ім'я розмір зображення

en: Width (in px)
uk_UA: Ширина (в px)

en: Height (in px)
uk_UA: Висота (в px)

en: Size for gallery image
uk_UA: Розмір зображення галерея

en: WordPress will create a copy of the post thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
uk_UA: WordPress створить копію ескізу пост з заданими розмірами, коли ви завантажити нову фотографію.

en: Count images in row
uk_UA: Кількість зображень у рядку

en: date
uk_UA: Дата

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Sorry - nothing to found.
uk_UA: Вибачте - нічого не знайдено.
